Головна > Текстові публікації > Тимчасові (архів)

Голова Комітету


Монастирський Денис Анатолійович


докладніше

Діяльність Комітету

30 листопада 2010, 16:04

СПИСОК ЗАПРОШЕНИХ_01-12-2010

Список учасників

слухань у Комітеті з порядком денним:

«Про дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ»

 

м. Київ                                                                        01 грудня 2010 р.

 

№ п/п

Посада

Прізвище, ім’я, по-батькові

 

Народні депутати України – члени Комітету Верховної Ради України

з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

 

 

1.         

Голова Комітету

Швець Віктор Дмитрович

 

2.         

Перший заступник голови Комітету

Олійник Володимир Миколайович

 

3.         

Заступник голови Комітету

Шенцев Дмитро Олексійович

 

4.         

Заступник голови Комітету

Стретович Володимир Миколайович

 

5.         

Секретар Комітету

Бевз Валерій Ананійович

 

6.         

Голова підкомітету з питань кримінального та кримінально-процесуального законодавства

Мойсик Володимир Романович

 

7.         

Голова підкомітету з питань парламентського контролю та законодавчого забезпечення реформування органів прокуратури

Прокопчук Юрій Володимирович

 

8.         

Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення і парламентського контролю за діяльністю органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів

Малишев Володимир Степанович

 

9.         

Голова підкомітету з питань парламентського контролю за дотриманням прав людини в діяльності правоохоронних органів, заява і звернень громадян та законодавчого забезпечення і парламентського контролю за діяльністю податкової міліції

Савченко Ігор Васильович

 

10.    

Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення і парламентського контролю за діяльністю органів виконання покарань та дізнання в органах Державної митної служби України

Грицак Василь Миколайович

 

11.    

Голова підкомітету з питань вдосконалення законодавства про адміністративні порушення

Шемчук Віктор Вікторович

 

1.         

Член Комітету

Дарда Олександр Панасович

 

2.         

Член Комітету

Кожем'якін Андрій Анатолійович

 

3.         

Член Комітету

Піскун Святослав Михайлович

 

4.         

Член Комітету

Рибаков Ігор Олександрович

 

5.         

Член Комітету

Плохой Ігор Іванович

 

 

 

Народні депутати України

 

 

6.         

Народний депутат України, Голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування випадків цензури у засобах масової інформації, тиску на свободу слова в Україні та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів

Геращенко Ірина Володимирівна

 

7.         

Народний депутат України 1–го скликання

Гудима Олександр Васильович

 

 

 

Представники органів державної влади України

 

 

8.           

Секретар ради національної безпеки і оборони України

Богатирьова Раїса Василівна

 

9.           

Заступник Генерального прокурора України

Блажівський Євген Миколайович

 

10.      

Міністр внутрішніх справ України

 

Могильов

Анатолій Володимирович

 

11.      

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

Карпачова Ніна Іванівна

 

12.      

Голова Верховного Суду України

Онопенко Василь Васильович

 

13.      

Заступник Міністра юстиції України

Притика Юрій Дмитрович

 

14.      

Голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі

Костицький Василь Васильович

 

15.      

Начальник Головного управління Генеральної прокуратури України

Гузир Володимир Павлович

 

16.      

Начальник Департаменту кадрового забезпечення МВС України

Казанський Юрій Станіславович

 

17.      

Перший заступник начальника Головного управління боротьби з організованою злочинністю – начальник Служби внутрішньої безпеки МВС України

Мечетний Олександр Іванович

 

18.     

Директор департаменту звязків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України

Андрєєв Дмитро Володимирович

19.    

Начальник відділу моніторингу дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ Апарату Міністра внутрішніх справ України

Барило Макар Миколайович

 

20.    

Державний департамент України з питань виконання покарань

Безорчук Олег Леонтійович

 

21.    

Державний департамент України з питань виконання покарань

Пушенко Сергій Миколайович

 

22.    

Головний спеціаліст управління політики в правоохоронній сфері та забезпечення правосуддя Секретаріату Кабінету Міністрів України

Бармоткіна Ірина Євгеніївна

 

23.    

Головний спеціаліст управління політики в правоохоронній сфері та забезпечення правосуддя Секретаріату Кабінету Міністрів України

Бай Анатолій Анатолійович

 

 

Представники міжнародних організацій, посольств іноземних країн, науковці, фахівці

 

 

24.    

Посол ОБСЄ

Копай Любомир

 

25.    

Керівник відділу верховенства права офісу координатора проектів ОБСЄ в Україні, радник з юридичних питань, д.ю.н.

Шевчук Станіслав Володимирович

 

26.    

Юридичний радник проекту USAID «Правова країна»

Кільдюшкіна Ольга Олегівна

 

27.    

Радник з юридичних питань, USAID

Голованова Юлія

 

28.    

Виконавчий директор Міжнародної Амністії в Україні

Тетяна Мазур

 

29.    

Перший заступник Голови науково-експертної групи при Комітеті, академік АПрН України, Заслужений юрист України, д.ю.н., професор

Бандурка Олександр Маркович

 

30.    

Член науково-експертної групи при Комітеті, академік АПрН України, Заслужений юрист України, Почесний працівник прокуратури України, д.ю.н., професор

Тихий

Володимир Павлович

 

31.    

Керівник Міжвідомчого науково-дослідницького центру проблем боротьби з організованою злочинністю при РНБО України, генерал-лейтенант міліції, Заслужений юрист України, к.ю.н., доктор філософії, професор

Романюк

Богдан Васильович

 

32.    

Керівник Департаменту з питань діяльності правоохоронних органів Апарату РНБО України, доктор юридичних наук, професор, член-кор. Академії правових наук України

Ярмиш Олександр Назарович

 

33.    

Регіональний координатор спільної програми РЄ та ЄС "Боротьба з проявами жорстокого поводження і безкарністю” у країнах Південного Кавказу, Молдові й Україні

Маланчук Божена

 

34.    

Адюнкт Харківського національного університету внутрішніх справ

Кочура Анастасія Володимирівна

 

 

Представники громадських організацій, громадяни

 

 

35.    

Співголова Харківської правозахисної групи

Захаров Євген Юхимович

 

36.    

Президент міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда - Україна", д.ю.н.

Левченко Катерина Борисівна

 

37.    

Голова Асоціації українських моніторів з дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів, д.ю.н.

Мартиненко Олег Анатолійович

 

38.    

Асоціація українських моніторів з дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Пивоваров Вадим

 

39.    

Обласна громадська організація «Черкаські монітори дотримання прав людини»

Батчаєв Володимир Крузович

 

40.    

Кримський республіканський осередок Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Федосов Андрій Едуардович

 

 

41.    

Голова правління міжнародної правозахисної організації “Міжнародна ліга захисту прав громадян України”, член колегії МВС України

Багіров Едуард

 

42.    

Голова правозахисної групи „Верітас

Толопіло Андрій Павлович

 

43.    

Координатор Вінницької правозахисної групи

Гройсман Дмитро

 

44.    

Харківська правозахисна група

Діденко Андрій

 

45.    

Харківська правозахисна група, адвокат

Токарєв Геннадій

 

46.    

Харківська правозахисна група

Коваль Людмила

 

47.    

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Яворський Володимир

 

48.    

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Левицький Олег

 

49.    

Колишній помічник Міністра внутрішніх справ України

Новикова Марина

 

50.    

Адвокат

Веремеєнко Олег

 

51.    

Адвокат

Монтян Тетяна

 

52.    

Адвокат

Бордуніс Тетяна

 

53.    

Голова правління Всеукраїнського центру правової допомоги “Громадський захисник”

Мукшименко Алла

 

54.    

Директор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”

Романов Роман

 

55.    

Голова профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України

Онищук Анатолій Семенович

 

56.    

Голова Київської обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України

Задорожний Ігор Анатолійович

 

57.    

Голова Київської міської профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України

Васюк Петро Григорович

 

58.    

Профспілка атестованих працівників органів внутрішніх справ України

Столбовий Віктор Петрович

 

59.    

Голова правління ГО “Рух “Громадське спонукання”

Рафальська Тамара

 

60.    

Міжнародне агентство інформаційних розслідувань

Бодня Тетяна Борисівна

 

61.    

Адвокат

Колбанцев Віктор

 

62.    

Інститут “Республіка”

Чемерис Володимир

 

63.    

Львівське відділення Громадянської мережи «ОПОРА»

Гаталяк Тарас Іванович

 

64.    

ДОПГО «Центр захисту прав людини «ДІКЕ» м. Донецьк

Милостний Олексій Вікторович

 

65.    

Міжнародний благодійний ромський жіночий фонд «Чіріклі»

Кондур Зола

 

66.    

Харківський інститут соціальних досліджень

Кобзін Денис

 

67.    

Харківський інститут соціальних досліджень

Черноусов Андрій

 

68.    

Громадський інспектор Українського товариства охорони пам’яток історії та культури

Заложенкова Ірина Анатоліївна

 

69.    

Репортери без кордонів, представник в Україні

Романюк Оксана

 

70.    

Ла-Страда Україна

Легенька Марина

 

71.    

Ла-Страда Україна

Кизим Вікторія

 

72.    

Ла-Страда Україна

Трикоз Ірина

 

73.    

Голова Волинської правозахисної групи

Василюк С.Ф.

 

74.    

Учасник слухань

Ткач Лариса

 

75.    

Учасник слухань

Максименко Олена

 

76.    

ВГО «Асоціація суддів України», голова комітету захисту суддів України

 Роженко Руслан

 

77.    

Заступник керівника Асоціації захисту прав власників

 Завалій Володимир

 

78.    

Голова правління ВГО «Центр захисту прав людини «Свобода»

 Хмельницький Богдан

 

79.    

Голова правління НПО «Донецький меморіал»

Букалов Олександр

 

80.    

Адвокат Полтава

Громова Тетяна

 

81.    

Учасник слухань

Карпиленко Зоя

 

82.    

Координатор ГО «Співзахист»

Гурчик Ігор

 

83.    

Виконавчий директор «Міжнародна Амністія в Україні»

Мазур Тетяна

 

84.    

Голова Національної молодіжної ради України

Богославець Микола Федорович

 

85.    

Помічник Голови Національної молодіжної ради України

Білоус Дмитро Анатолійович

 

86.    

Учасник слухань

Носико Юлія

 

87.    

УГСПЛ

Говорухіна Марина

 

88.    

Учасник слухань

Ящук Юрій

 

89.    

Учасник слухань

Матвієнко Петро

 

90.    

ХПГ адвокат

Кристенко Андрій

 

91.    

Учасник слухань

Британчук Роман

 

92.      

Учасник слухань

Малих Євгенія

 

93.      

Учасник слухань

Пархоменко Людмила

 

94.      

ХПГ адвокат

 Муканова Айгуль

 

95.      

Учасник слухань

Строган Яков

 

96.      

Учасник слухань

Каменев Михайло

 

97.      

Учасник слухань, член Всеукраїнської спілки безквартирних офіцерів

Гуцалюк Михайло Васильович

 

98.      

Учасник слухань, інтерн

Максютіна Катерина Анатоліївна

 

99.      

Адюнкт НАВС

Гусєва Валерія Павлівна

 

100.  

Представництво фонду ім. Г. Бьолля в Україні

Ярманова Галина

 

101.  

Учасник слухань

Москаленко Олександр Олексійович

 

 

 

Засоби масової інформації

 

 

102.         

Журнал “Главред”

Присяжнюк Алла

 

103.         

Незалежна суспільно-політична газета “Правдошукач”

Пекар Людмила

 

104.         

Газета “Вечірні вісті”

Сидорова Наталя

 

105.         

Телеканал “1+1”

Новосельцев Жан

 

106.         

Газета “Сегодня”

Ільченко Олександр

 

107.         

Незалежний журналіст

Кривенко Олександр

 

108.         

Бі-Бі-Сі

Альбій Шудря

 

109.         

Газета “Київ-пост”

Пашкевич Марк

 

110.         

Юридичний журнал “Право України”

Полешко Алла

 

111.         

Телеканал “Гама”

Зоріна Олена

 

112.         

Телеканал НТН, програма “Свідок”

Білаш Тарас

 

113.         

Телеканал НТН

Сачалко Борис

 

114.         

Незалежний журналіст

Білозерська Олена

 

115.         

Радіо “Свобода”

Солонина Євген

 

116.         

Незалежний журналіст

Гамалиця Володимир

 

117.         

Незалежний журналіст

Олександр Кривенко

 

118.         

Газета «Дзеркало тижня»

Тимощук Олександра

 

119.         

Газета «По-київськи»

Талаєва Олена

 

120.         

Головний редактор газети «Свобода слова» м. Гадяч Полтавської області

Крат Ірма

 

121.         

Журналіст м.Львів

Кончаківська Галина

 

122.         

Головний редактор газети «Лица» Дніпропетровськ

Гарагуц Олена

 

123.         

Інформаційне агентство «Айсбергінформ» журналіст

Кундельська Катерина

 

124.         

Українська служба «Голос Америки»

Пронічева Олена

 

125.         

Журналіст сайт «Тема»

Єльцов Олег

 

126.         

Журналіст

Луканов Юрій

 

127.         

Журналіст 5 канал

Сафаров Азад

 

128.         

Фотокореспондент газети "Юридическая практика"

Король Євген

 

129.         

Кореспондент газети "Юридическая практика"

Заболотна Леся

 

130.         

Журналіст російська служба «Голос Америки»

Бурнос Тарас

 

131.         

Телеканал НТН

Демянчук

 

132.         

Телеканал НТН

Фролов Костянтин