Голова Комітету


Монастирський Денис Анатолійович


докладніше

Діяльність Комітету

22 лютого 2013, 17:51

22 лютого 2013 року відбулась зустріч Голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрія Кожем'якіна та народних депутатів України з делегацією Вірменського благодійного загального союзу (AGBU).

22 лютого 2013 року відбулась зустріч Голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрія Кожем’якіна та народних депутатів України з делегацією Вірменського благодійного загального союзу (AGBU).

 

Відкриваючи зібрання Голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем’якін поінформував учасників делегації про актуальні питання роботи Комітету та Верховної Ради в цілому. Він висловив сподівання, що україно-вірменська співпраця буде плідною.

Учасники зустрічі обговорили питання культурно-гуманітарного та торгівельно-економічного співробітництва між Україною і Вірменією.

Керівництво Світового вірменського благодійного союзу (AGBU) розповіло про досвід масштабних гуманітарних проектів, діяльність якого спрямована на об’єднання вірменської діаспори по всьому світу. Зокрема, член Центральної ради AGBU Ерванд Зорян повідомив про діяльність вірменського віртуального університету, досвід роботи якого буде корисний як для України, так і для її діаспори.

 

Член правління Ніколя Тавитьян запевнив, що організація вірмен є надійним партнером України у просуванні її інтересів у Європі й готова обговорювати конкретні напрямки співробітництва.

Віце-президент AGBU Вазген Якубян зазначив, що діяльність їхнього благодійного союзу буде сприяти всім громадянам України, в тому числі й вірменам.

У відповідь Голова Комітету з питань культури і духовності В’ячеслав Кириленко зазначив, що Верховна Рада вітатиме діяльність цієї громадської організації, яка сприятиме розвитку демократії в Україні, спільним соціально-економічним і культурним проектам. У цьому контексті продуктивною буде взаємодія Світового вірменського благодійного союзу та Світового Конгресу Українців, -- підкреслив він.

Народні депутати висловили сподівання, що сьогоднішня зустріч сприятиме подальшому розвиткові україно-вірменських взаємин.