Голова Комітету


Монастирський Денис Анатолійович


докладніше

Діяльність Комітету

26 грудня 2013, 15:48

Вчора, 25 грудня на засіданні Комітету планувалося розглянути пропозиції Комітету до проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік". Проте, за відсутності кворуму засідання Комітету не відбулося. 26 грудня 2013 року Голова Комітету А. Кожем'якін направив звернення з вищезазначеного питання Президенту України та Секретаря Ради національної безпеки і оборони України

Вчора, 25 грудня на засіданні Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності планувалося розглянути пропозиції Комітету до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» (реєстр. №3000), а саме щодо обсягів фінансування міліції, прокуратури, пенітенціарної служби та інших правоохоронних органів. Проте, за відсутності кворуму засідання Комітету не відбулося.

  Окрім того, запрошені відповідно до вимог Закону України «Про комітети Верховної Ради України» особисто Генеральний прокурор України та Голова державної пенітенціарної служби України чи їх повноважні представники не прибули на засідання Комітету.

 Однак, користуючись присутністю представників окремих відомств - Першого заступника Голови Державної прикордонної служби України П.А. Шишоліна, Заступника начальника Головного управління командувача внутрішніх військ України С.П. Ткаченка, Заступника Міністра внутрішніх справ України С.І. Лекаря, представників громадськості та ЗМІ присутні члени Комітету обмінялися своїми думками щодо проекту бюджету на 2014 рік.

26 грудня 2013 року Голова Комітету А. Кожемякін направив звернення з вищезазначеного питання до Президента України та Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.