Голова Комітету


Монастирський Денис Анатолійович


докладніше

Діяльність Комітету

09 січня 2014, 15:57

8 СІЧНЯ 2014 ГОЛОВА КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ АНДРІЙ КОЖЕМ'ЯКІН ПРОВІВ БРИФІНГ ПРИСВЯЧЕНИЙ НЕЗАКОННОМУ ПРОВЕДЕННЮ ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВИХ ЗАХОДІВ, ОПЕРАТИВНОГО ДОКУМЕНТУВАННЯ ТА СПОСТЕРЕЖЕННЯ ПІДРОЗДІЛАМИ МВС ТА СБУ ЗА ГРОМАДСЬКИМИ АКТИВІСТАМИ, ЖУРНАЛІСТАМИ, НАРОДНИМИ ДЕПУТАТАМИ УКРАЇНИ

Голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем'якін провів брифінг присвячений незаконному проведенню оперативно-розшукових заходів, оперативного документування та спостереження підрозділами МВС та СБУ за громадськими активістами, журналістами, народними депутатами України.

Зокрема, Голова Комітету нагадав, що оперативно-розшукова діяльність може проводитись лише у випадку розслідування тяжких та особливо тяжких злочинів, а якщо таких підстав немає, то такі дії з боку правоохоронців є незаконними.

Пропонуємо Вашій увазі відео зазначеного брифінгу А. Кожем'якіна  http://www.youtube.com/watch?v=ch63SJ5kVMM (відеоматеріал intv.ua).