Голова Комітету


Монастирський Денис Анатолійович


докладніше

Діяльність Комітету

25 листопада 2019, 16:48 Комітет

25 листопада 2019 року відбулась зустріч членів Комітету з керівництвом Національної гвардії України.

25 листопада 2019 року відбулась зустріч членів Комітету з керівництвом Національної гвардії України. Тема зустрічі «Нацгвардія України – військове формування з правоохоронними функціями. Проблеми законодавчого забезпечення та шляхи їх вирішення».

Під час зустрічі були обговорені питання законодавчого забезпечення діяльності Національної гвардії України, проблемні аспекти та обговорені шляхи вирішення та співпраці.

Окремо обговорили питання статусу, місця, ролі, функцій та меж відповідальності Національної гвардії України, обсягу повноважень військовослужбовців Національної гвардії України, особливостей функціонування та підпорядкування в мирний час і під час особливого періоду, пропозицій щодо реформування Національної гвардії України як складового елемента сектору безпеки України, правового статусу аналогічних формувань в зарубіжних країнах та інші питання.

За результатами зустрічі народними депутатами України - членами Комітету будуть прийматись рішення про використання такої інформації в рамках роботи з удосконалення законодавчого забезпечення діяльності Національної гвардії України.