Голова Комітету


Монастирський Денис Анатолійович


докладніше

Діяльність Комітету

12 грудня 2019, 17:09 Комітет

11 грудня 2019 року відбулося чергове засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності.

  На розгляд народних депутатів України – членів Комітету виносився ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:

 

1. Про заслуховування інформації керівництва Національної поліції України про хід і результати досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо пожеж в м. Одеса:

- пожежа в ДВНЗ «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу» будівлі по вул. Троїцька, 25, що сталася 04 грудня 2019 року;

- пожежа в будівлі Одеської обласної клінічної психіатричної лікарні, що сталася 10 червня 2019 року;

- пожежа в будівлі готелю «Токіо Стар», що сталася 17 серпня 2017 року;

- пожежа в муніципальному дитячому оздоровчому-спортивному таборі «Вікторія», що сталася 16 вересня 2017 року.

         

Інформацію заслухано та взято до відома.

 

          2. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними  депутатами України» (реєстр. № 2148). Друге читання.

 

 Розгляд зазначеного питання перенесено на наступне засідання Комітету.

 

          3. Про проект Закону України «Про приватну детективну (розшукову) діяльність» (реєстр. № 1228) Перше читання.

Про проект Закону України «Про детективні послуги» (реєстр. № 1228-1) Перше читання.

 

 Рекомендувати Верховній Раді України за результатами  розгляду у першому читанні направити зазначені проекти законів до головного комітету для підготовки на повторне перше читання.

 

4. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою»,  (реєстр. № 2315) Перше читання.

 

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу.

 

5. Про проект закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення захисту педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників»  (реєстр. № 2279) Перше читання.

 

Розгляд зазначеного питання перенесено на одне з наступних засідань Комітету.

 

 

6. Про проект закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вжиття заходів стосовно захисту бджільництва», (реєстр. № 2140)  Перше читання.

 

Розгляд зазначеного питання перенесено на одне з наступних засідань Комітету.

 

7. Про проект закону України «По внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за діяння, наслідком яких є ведення надзвичайного стану, спричинення техногенної катастрофи, зупинення теплопостачання, водопостачання, електропостачання, вивезення відходів» (реєстр. № 2263)  Перше читання.

 

 Рекомендувати Верховній Раді України за результатами  розгляду у першому читанні повернути зазначений проект Закону суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

 

8. Про проект закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності пов'язаних із фінансовою установою осіб» (реєстр. № 2334)  Перше читання.

 

 Рекомендувати Верховній Раді України за результатами  розгляду у першому читанні повернути зазначений проект Закону суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

 

 9. Про проект закону України «Про внесення змін до статті 22 Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності неповнолітніх за жорстоке поводження з тваринами» (реєстр. № 1161) Перше читання.

 

Рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні відхилити зазначений проект Закону.