Голова Комітету


Монастирський Денис Анатолійович


докладніше

Діяльність Комітету

03 лютого 2020, 15:42 Комітет

Комітетом спільно з «Українським інститутом майбутнього» та «Центром Громадянських Свобод» 07 лютого 2020 року о 15:00 буде проведено круглий стіл на тему: «Актуальність повноти імплементації у Кримінальний кодекс України норм міжнародного кримінального і гуманітарного права щодо переслідування за міжнародні злочини»

 

07 лютого 2020 року о 15:00 год. у конференц-залі за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 5 (вхід через вул. Грушевського 18/2 (9 під’їзд) відбудеться круглий стіл, організований Комітетом Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, спільно з громадськими організаціями «Український інститут майбутнього» та «Центр Громадянських Свобод», на тему: «Актуальність повноти імплементації у Кримінальний кодекс України норм міжнародного кримінального і гуманітарного права щодо переслідування за міжнародні злочини».

Метою проведення заходу є експертне обговорення стану виконання Україною міжнародних зобов’язань щодо запобігання юридичній і фактичній безкарності за вчинення міжнародних злочинів на окупованих українських територіях, проблеми дотримання права потерпілих від таких злочинів на правосуддя, а також положень проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права» (реєстр. №2689 від 27.12.2019) і актуальності його прийняття та практичної реалізації.

У круглому столі приймуть участь народні депутати України, представники дипломатичного корпусу в Україні, центральних органів виконавчої влади, судової гілки влади, органів прокуратури і правоохоронних, українських та іноземних правозахисних організацій, експертного і наукового співтовариства та інші зацікавлені особи.

 

Контакти: 044-255-30-67; 097-509-89-80; karchemska@v.rada.gov.ua; v.a.mozgova@gmail.com.


Програма круглого столу за посиланням

http://komzakonpr.rada.gov.ua/uploads/documents/32518.pdf