Голова Комітету


Монастирський Денис Анатолійович


докладніше

Діяльність Комітету

18 березня 2021, 14:37 Комітет

18 березня 2021 року відбулося позачергове засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності.

 

На розгляд народних депутатів України – членів Комітету виносилось питання, за результатами розгляду якого ухвалено наступні рішення:

 

1. Про роз’яснення щодо окремих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху» № 1231-IX  від 16 лютого 2021 року

 

1. Затвердити роз’яснення щодо окремих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху» № 1231-IX  від 16 лютого 2021 року.

2. Направити зазначене роз’яснення Комітету до Апарату Верховної Ради України для врахування та для виключення статті 2861 (Керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції) з тексту Кримінального кодексу України, який розміщений в базі даних «Законодавство України», представленій на офіційному веб-сайті Верховної Ради України.