Голова Комітету


Монастирський Денис Анатолійович


докладніше

Діяльність Комітету

29 березня 2021, 16:30 Комітет

29 березня 2021 року відбулося позачергове засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності

 

На розгляд народних депутатів України – членів Комітету виносився ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:


1. Про проект Постанови Верховної Ради України «Про засудження подій, що відбулись 20 березня 2021 року біля Офісу Президента України» (реєстр. № 5295)


Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначену постанову за основу та в цілому з урахуванням пропозиції Комітету про виключення пункту 2 проекту Постанови.


2. Про проекти законів України:

 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України у зв'язку із внесенням змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» (реєстр. № 5156);

 

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу.

 

«Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України у зв'язку із внесенням змін до Податкового кодексу України щодо запровадження добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» (реєстр. № 5156-1)

 

        Рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні відхилити зазначений проект Закону.