Голова Комітету


Монастирський Денис Анатолійович


докладніше

Діяльність Комітету

31 березня 2021, 15:08 Комітет

31 березня 2021 року відбулося чергове засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності.

 

На розгляд народних депутатів України – членів Комітету виносився ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:

 

1. Про проект закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення окремих положень у зв'язку із здійсненням спеціального досудового розслідування» (реєстр. № 2164)


Розгляд зазначеного питання перенесено на одне з наступних засідань Комітету.

2. Про проект Закону «Про внесення змін до статті 188-32 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за невиконання законних вимог дисциплінарного інспектора Вищої ради правосуддя» (реєстр. № 5069)

Розгляд зазначеного питання перенесено на одне з наступних засідань Комітету.

3. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення адміністративної відповідальності за незаконну торгівлю пальним» (реєстр. № 2515)

 

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у другому читанні та в цілому як Закон.

4. Про проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про Національну гвардію України" стосовно визначення суб’єкта затвердження статуту бойової служби Національної гвардії України» (реєстр.№ 4206)

        Рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні відхилити зазначений проект Закону.

5. Про проект Закону «Про Статут з охорони Національною гвардією України ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання державної власності, важливих державних об'єктів та спеціальних вантажів» (реєстр. № 3947)

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу.

6. Про проект Закону «Про внесення змін до статті 11 Закону України "Про Державне бюро розслідувань" щодо розблокування діяльності комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань» (реєстр. № 5117)

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу.

7. Про проект Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального процесуального кодексу України стосовно удосконалення державної політики управління об’єктами державної і комунальної власності» (реєстр. № 4573)

           Розгляд зазначеного питання перенесено на одне з наступних засідань Комітету.

8. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за правопорушення у сфері насінництва та розсадництва, а також у сфері додержання заходів біологічної і генетичної безпеки щодо сільськогосподарських рослин» (реєстр. № 4541)

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу.

9. Про проект Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності в сфері ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин» (реєстр. № 4397)

Розгляд зазначеного питання перенесено на одне з наступних засідань Комітету.

10. Про проекти законів для включення до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України IX скликання:

- про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запровадження відповідальності за недотримання вимог Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" (реєстр. № 5160);

-  про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо запровадження інформаційно-телекомунікаційної системи досудового розслідування (реєстр. № 5246);

-  про внесення змін до статті 16 Кодексу України про адміністративні правопорушення, щодо застосування відповідальності за вчинення правопорушень до іноземців, які користуються імунітетом (реєстр. № 5250)

- про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо підвідомчості справ, які стосуються виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки (реєстр. № 5007).

 

Рекомендувати Верховній Раді України включити до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України IX скликання зазначені законопроекти.