Головна > Текстові публікації > Законопроектна робота у Комітеті > Висновки Комітету до законопроектів щодо яких Комітет є головним

Голова Комітету


Монастирський Денис Анатолійович


докладніше

Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Висновки Комітету до законопроектів щодо яких Комітет є головним

04 березня 2015, 17:10 Комітет

Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Національну гвардію України” (щодо підпорядкування та чисельності Національної гвардії України) (реєстр. № 1234 від 04.12.2014)

До реєстр. № 1234

від 04.12.2014

                                                                                        

                                                                                          Верховна Рада України

 Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто проект  Закону України  “Про внесення змін до Закону України Про Національну гвардію України” (щодо підпорядкування та чисельності Національної гвардії України) (реєстр. № 1234 від 04.12.2014), внесений народними депутатами України Осуховським О.І., Левченком Ю.В., Іллєнком А.Ю. та іншими.

Метою законопроекту як зазначено у пояснювальній записці до нього є розширення можливостей застосування Національної гвардії.

Проектом пропонується вивести Національну гвардію з-під адміністративного та військово-політичного керівництва МВС України, передати його функції Президентові України та командувачеві Національної гвардії, запровадити контроль Верховної Ради України за кадровою політикою та діяльністю Національної гвардії, виключити із      законопроекту положення щодо фіксованої чисельності особового складу Нацгвардії.

Головним науково-експертним управлінням Апарату Верховної Ради України законопроект не підтримується, висловивши до нього ряд концептуальних зауважень.

 За результатами голосування Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України проект № 1234 за результатами його розгляду в першому читанні відхилити.

Співдоповідачем цього законопроекту на засіданні Верховної Ради України визначено Голову Комітету, народного депутата України Кожемякіна А.А.

 

Голова Комітету                                                                        А.Кожем’якін