Головна > Текстові публікації > Законопроектна робота у Комітеті > Висновки Комітету до законопроектів щодо яких Комітет є головним

Голова Комітету


Монастирський Денис Анатолійович


докладніше

Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Висновки Комітету до законопроектів щодо яких Комітет є головним

21 квітня 2015, 17:42 Комітет

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто поданий народними депутатами України Луценком Ю.В., Грановським О.М. та Алєксєєвим С.О. проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення окремих положень законодавчих актів у відповідність до Закону України "Про прокуратуру" (реєстр. № 2668)

   До реєстр. № 2668

 від 17.04.2015

 

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

 

          Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто поданий народними депутатами України Луценком Ю.В., Грановським О.М. та Алєксєєвим С.О. проект Закону України  "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення окремих положень законодавчих актів у відповідність до Закону України "Про прокуратуру" (реєстр. № 2668).

Зазначеним законопроектом вносяться зміни до положень Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального, Господарського, Цивільного процесуальних кодексів України, Кодексу адміністративного судочинства України, Кримінально-виконавчого кодексу України, Законів України “Про оперативно-розшукову діяльність”, “Про військовий обов'язок та військову службу”, “Про контррозвідувальну діяльність”, “Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей” та інших, які спрямовані на термінологічне та технічне узгодження їх положень із нормами Закону України “Про прокуратуру” у частині участі прокурора при розгляді справ про адміністративні правопорушення, діяльності військових прокуратур тощо.

Крім того, вносяться зміни щодо визначення особливостей провадження у справах щодо підтвердження підстав для представництва прокурором інтересів громадянина або держави, зокрема порядок звернення до суду та розгляду відповідної заяви судом.

          Проаналізувавши законопроект члени Комітету вирішили рекомендувати Верховній Раді України відхилити його.

Додаючи проект постанови Верховної Ради України з цього питання, просимо розглянути.

 

 

Голова Комітету                                                          А.КОЖЕМ‘ЯКІН