Головна > Текстові публікації > Законопроектна робота у Комітеті > Висновки Комітету до законопроектів щодо яких Комітет є головним

Голова Комітету


Кожем'якін
Андрій Анатолійович

 Вітальне слово Голови Комітету

докладніше

Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Висновки Комітету до законопроектів щодо яких Комітет є головним

21 червня 2017, 12:53 Комітет

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» (реєстр. №6276)

До реєстр. № 6276 від 31.03.2017 р.

 

Верховна Рада України

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» (реєстр. №6276), поданий Кабінетом Міністрів України.

Необхідність прийняття цього законопроекту пояснюється необхідністю приведення положень Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» у відповідність до Закону України «Про Національну поліцію».

Для досягнення зазначеної мети, законопроектом пропонується внести зміни до статей 7 та 10 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», якими його термінологія приводиться у відповідність до Закону України «Про Національну поліцію».

Комітет відмітив, що відповідно до пункту 10 частини 1 статті 31 Закону України «Про Національну поліцію» на поліцію покладається перевірка дотримання обмежень, установлених законом стосовно осіб, які перебувають під адміністративним наглядом. Таким чином, положення проекту є суто технічними і дійсно приводять термінологію Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» у відповідність до Закону України «Про Національну поліцію».

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку зазначає, що не має зауважень щодо змісту положень проекту.

Враховуючи викладене вище, Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти цей законопроект за основу і в цілому.

Співдоповідачем на засіданні Верховної Ради України визначено народного депутата України – Голову Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Кожем’якіна А.А.

Додаючи висновок Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України, просимо розглянути.

 

 

Голова Комітету

 

А.Кожем’якін