Головна > Текстові публікації > Законопроектна робота у Комітеті > Висновки Комітету до законопроектів щодо яких Комітет є головним

Голова Комітету


Кожем'якін
Андрій Анатолійович

 Вітальне слово Голови Комітету

докладніше

Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Висновки Комітету до законопроектів щодо яких Комітет є головним

06 вересня 2017, 14:44 Комітет

Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто поданий народним депутатом України Паламарчуком М.П. проект Закону України «Про внесення змін до статті 137 Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення положень змісту повістки про виклик» (реєстр. № 6402)

 до реєстр. № 6402

від 21 квітня 2017 р.

 

                                                                            ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

 

         Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто поданий народним депутатом України
Паламарчуком М.П. проект Закону України «Про внесення змін до статті 137 Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення положень змісту повістки про виклик» (реєстр. № 6402).

         Метою законопроекту, як зазначається у пояснювальній записці до нього, є внесенні змін до статті 137 Кримінального процесуального кодексу України, які б додатково передбачили можливість захисту учасників кримінального провадження, доступу до інформації про кримінальне провадження.

Зокрема, пропонується розширити зміст пункту 4 статті 137 Кримінального процесуального кодексу України, доповнивши його, окрім найменування (номеру) кримінального провадження, в рамках якого ведеться виклик, також інформацією про дату внесення до ЄРДР та зміст кримінального провадження, що стосується процесуальної дії, для участі в якій викликається особа.

         Проаналізувавши зазначений законопроект, Комітет вважає за можливе рекомендувати Верховні Раді України прийняти його в першому читанні за основу та в цілому як Закон.

         Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект доцільно відхилити.

         Співдоповідачем на засіданні Верховної Ради України визначено народного депутата України – Голову Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Кожем’якіна Андрія Анатолійовича.

         Додаючи висновок Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України, просимо розглянути.

 

 

Голова Комітету                                                                    А.Кожем’якін