08 листопада 2019, 10:33 ( Комітет )

КОМІТЕТСЬКІ СЛУХАННЯ «Готовність до впровадження інституту кримінальних проступків в практичну діяльність органів досудового розслідування з 1 січня 2020 року»

08 листопада 2019 року о 13 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 5, конференц-зал відбудуться КОМІТЕТСЬКІ СЛУХАННЯ на тему: «Готовність до впровадження інституту кримінальних проступків в практичну діяльність органів досудового розслідування з 1 січня 2020 року».

Метою проведення заходу є аналіз стану підготовки впровадження інституту кримінальних проступків в практичну діяльність органів досудового розслідування з 1 січня 2020 року, приведення у відповідність нормативно-правових актів та актів міністерств, центральних органів виконавчої влади відповідно до нововведених положень, обговорення проблемних питань такої підготовки та напрацювання шляхів їх вирішення.

У слуханнях візьмуть участь народні депутати України, керівництво органів, які на практиці будуть застосовувати зазначені кримінальні та кримінальні процесуальні норми, представники наукових установ і навчальних закладів та засобів масової інформації.

Реєстрація учасників заходу починається о 12:00.

Вхід для учасників заходу за наступною адресою вул. М. Грушевського, 18/2,  (9 під’їзд), виключно за наявності паспорта або ID картки.

Контактні особи щодо організації комітетських слухань:

Заступник керівника секретаріату Комітету Баранець Володимир Анатолійович

(конт. тел.: 255-35-27, e-mail: Baranets@rada.gov.ua)

Головний консультант секретаріату Комітету Ільтьо Євгенія Сергіївна

 (конт. тел.: 255-38-31, e-mail: iltyo@rada.gov.ua )


Порядок денний за посиланням

http://komzakonpr.rada.gov.ua/uploads/documents/32438.pdf