Аудіо - Нові надходження http://komzakonpr.rada.gov.ua Верховна Рада України Аудіозаписи засідань Комітету за лютий 2021 року http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/75027.html Thu, 04 Feb 2021 11:31:28 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за січень 2021 року http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/75011.html Thu, 21 Jan 2021 12:38:25 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за грудень 2020 року http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/75005.html Thu, 17 Dec 2020 14:32:03 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за листопад 2020 року http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74978.html Thu, 05 Nov 2020 12:34:25 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за жовтень 2020 року http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74975.html Fri, 23 Oct 2020 15:01:53 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за вересень 2020 року http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74951.html Thu, 17 Sep 2020 09:01:22 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за серпень 2020 року http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74935.html Tue, 25 Aug 2020 11:42:14 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за липень 2020 року http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74922.html Thu, 02 Jul 2020 10:33:44 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за червень 2020 року http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74903.html Thu, 25 Jun 2020 12:56:14 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за травень 2020 року http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74902.html Thu, 25 Jun 2020 12:22:19 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за квітень 2020 року http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74863.html Wed, 22 Apr 2020 12:33:42 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за березень 2020 року http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74846.html Mon, 30 Mar 2020 15:33:24 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за лютий 2020 року http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74813.html Fri, 07 Feb 2020 12:27:21 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за січень 2020 року http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74809.html Fri, 31 Jan 2020 12:55:55 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за грудень 2019 року http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74791.html Thu, 12 Dec 2019 14:22:31 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за листопад 2019 року http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74766.html Fri, 15 Nov 2019 11:52:16 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за жовтень 2019 http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74715.html Wed, 02 Oct 2019 15:34:53 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за вересень 2019 http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74712.html Wed, 25 Sep 2019 12:08:25 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за липень 2019 http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74676.html Mon, 08 Jul 2019 12:33:55 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за червень 2019 http://komzakonpr.rada.gov.ua/audio/audio_zasidan/74661.html Wed, 12 Jun 2019 16:22:11 GMT