Засідання Комітету від 06.09.2017

Опубліковано 29 серпня 2017, о 14:52

 Комітет 

 6 вересня 2017 року відбулося чергове засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

На розгляд народних депутатів України – членів Комітету виносився ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:

1.  Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України у зв'язку з ратифікацією Третього додаткового протоколу та Четвертого додаткового протоколу до Європейської конвенції про видачу правопорушників» (реєстр. № 6149). Друге читання.

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у другому читанні та в цілому як Закон України.

2.  Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства» (реєстр. № 6588), поданий Кабінетом Міністрів України. Перше читання.

У зв’язку з відсутністю суб’єкта права законодавчої ініціативи перенести розгляд зазначеного питання на одне з наступних засідань Комітету.

 3.Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правових засад діяльності Національної гвардії України» (реєстр. № 6556), поданий народними депутатами України Паламарчуком М.П., Королем В.М. та іншими. Перше читання.

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу.

4. Про проект Закону України «Про внесення змін до статті 137 Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення положень змісту повістки про виклик» (реєстр. № 6402), поданий народним депутатом України Паламарчуком М.П. Перше читання.

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу та в цілому як Закон України.

5. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення діяльності Генеральної інспекції» (реєстр. № 6553), поданий народними депутатами України Паламарчуком М.П., Королем В.М. та іншими. Перше читання.

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу.

6. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами)» (реєстр. № 5205), поданий народним депутатом України Яценком А.В. Перше читання.  

Рекомендувати Верховній Раді України за результатами  розгляду у першому читанні повернути зазначений проект Закону суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

7. Про Звіт за підсумками роботи Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за період шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (січень – липень 2017 року).

Затвердити Звіт за підсумками роботи Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за період шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (січень – липень 2017 року).

8. Про перелік законопроектів Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності для включення до проекту Порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2017 р. – січень 2018 р.).

Затвердити перелік законопроектів Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності для включення до проекту Порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2017 р. – січень 2018 р.).

9. Про проект Плану роботи Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності на сьому сесію Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2017 р. – січень 2018 р.).

Затвердити План роботи Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності на сьому сесію Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2017 р. – січень 2018 р.).

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку