Головна > Документи > Засідання Комітету

Діяльність Комітету

Законопроектна робота

Аудіо ВідеоФото

Медіа-архів

RSS
26 червня 2019, 16:08

Засідання Комітету 03.07.2019

03 липня 2019 року відбулося чергове засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

На розгляд народних депутатів України – членів Комітету виносився ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:

1. Про розгляд електронної петиції (що набрала більше 25000 підписів громадян) Маляр Анни до Верховної Ради України щодо захисту дітей від сексуального насильства та необхідності прискорення розгляду проекту Закону  України «Про внесення змін до деяких законів України (щодо впровадження Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього)» (реєстр. № 6607 доопрацьований від 15.03.2019 р.).

Комітет вирішив:

 1) Розглянути на засіданні Комітету проект Закону під реєстраційним номером 6607 та, за результатами розгляду, прийняти рішення відповідно до Регламенту Верховної Ради.

  2) Голові Верховної Ради скликати позачергове пленарне засідання для розгляду зазначеного законопроекту.  

 2. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України (щодо впровадження Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього)» (реєстр. № 6607 доопрацьований від 15.03.2019 р.) Перше читання.

Рекомендувати Верховній Раді України включити до порядку денного десятої сесії Верховної Ради України VIII скликання.

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу та в цілому як Закон.

 3. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та недоторканості малолітнього (малолітньої)» (реєстр. № 6151) Перше читання.

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу.

 4. . Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за злочини, вчинені щодо малолітньої чи малолітнього, неповнолітньої чи неповнолітнього та особи, яка не досягла статевої зрілості» (реєстр. № 6449) Перше читання.

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу та в цілому як Закон.

 5. Про проект Закону України «Про приватну детективну (розшукову) діяльність» (реєстр. №10024) Перше читання.

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу.

  6. Про перегляд рішення Комітету від 10 квітня 2019 року по окремим пропозиціям і поправкам до проекту Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб'єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів» (реєстр. № 7373). Друге читання.

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у другому читанні та в цілому як Закон у новій редакції.

 7. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення доступу до інфраструктури зарядних станцій для електромобілів» (реєстр. № 10405) Перше читання.

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу та в цілому як Закон.

 8. Про Звіт за підсумками роботи Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за період роботи десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий – липень 2019 року).

Звіт за підсумками роботи Комітету за період роботи десятої сесії Верховної Ради затверджено

Секретаріату Комітету підготувати звіт про виконану роботу за період з початку скликання

 9. Інформація про стан виконання Плану законодавчого забезпечення реформ в Україні, схваленого Постановою Верховної Ради України від 4 червня 2015 року № 509-VIII в частині законопроектів, закріплених за Комітетом

Інформацію взято до відома

 10. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скасування довічного позбавлення волі для жінок)» (реєстр. № 10392) Перше читання.

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу.