22 лютого 2018, 10:11 ( Комітет )

22 лютого 2018 року відбулась робоча зустріч Першого заступника Голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Паламарчука М.П. з представниками проекту Ради Європи в рамках програми «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», за участі представників Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

22 лютого 2018 року відбулась робоча зустріч Першого заступника Голови Комітету законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Паламарчука М.П. з представниками проекту Ради Європи в рамках програми «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», за участі представників Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Під час зустрічі Перший заступник Голови Комітету Паламарчук Микола Петрович ознайомив експертів проекту Ради Європи в рамках  програми «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» з напрямками та станом опрацювання законопроекту щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень та законопроектом щодо удосконалення діяльності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Заступник Голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Шемчук Віктор Вікторович окреслив ряд проблемних питань функціонування Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів та окреслив механізми їх вирішення в відповідному законопроекті.

В свою чергу експерти висловили готовність до подальшої співпраці в експертному обговоренні вищезазначених законопроектів та окреслили подальші напрямки такої роботи.