Головна > Документи > Засідання Комітету
11 січня 2019, 09:39 ( Комітет )

Засідання Комітету 16.01.2019

16 січня 2019 року відбулося чергове засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

На розгляд народних депутатів України – членів Комітету виносився ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:

1. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконні дії стосовно державних нагород, незаконне носіння військової форми одягу та наругу над місцем поховання захисника суверенітету та територіальної цілісності України та деяких інших осіб» (реєстр. № 9217). Друге читання.

Розгляд зазначеного питання перенесено на одне з наступних засідань Комітету.

2. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення вимог охорони та використання пасовищ і сінокосів» (реєстр. № 8523). Перше читання.

Рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні відхилити зазначений проект Закону.

3. Про проект Закону України «Про внесення змін до статті 15 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо розширення переліку підстав для притягнення до адміністративної відповідальності військовослужбовців та інших осіб, на яких поширюється дія дисциплінарних статутів)» (реєстр. № 8231). Перше читання.

Рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні відхилити зазначений проект Закону.

4. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо мінімізації засмічення населених пунктів)» (реєстр. №1103-доопрацьований). Перше читання.

Рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні відхилити зазначений проект Закону.

5. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення вимог законодавства у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб» (реєстр. №2342а) Перше читання.

Рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні відхилити зазначений проект Закону.

6. Про Звіт за підсумками роботи Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за дев’яту сесію Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2018 р. – січень 2019 р.).

Звіт за підсумками роботи Комітету затверджено.

 7. Про пропозиції Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності до проекту Порядку денного десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий – липень 2019 р.).

Пропозиції Комітету до проекту Порядку денного десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання затверджено.

8. Про план роботи Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності на десяту сесію Верховної Ради України восьмого скликання (лютий – липень 2019 р.).

План роботи Комітету затверджено.

9. Про орієнтовний календарний план проведення засідань Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності на період роботи десятої сесії Верховної Ради України VIII скликання (лютий – липень 2019 р.).

Орієнтовний календарний план проведення засідань Комітету затверджено.