22 листопада 2021, 15:29 ( Комітет )

22 листопада 2021 року відбулось позачергове виїзне засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності.

22 листопада 2021 року проведено позачергове засідання Комітету у м. Харкові, на якому заслухано та обговорено стан правопорядку на території Харківської області, забезпечення безпеки на дорогах та відповідні законодавчі зміни.

Участь у даному засіданні взяли народні депутати України-члени Комітету,  Генеральний прокурор та керівництво прокуратури Харківської області, Головного управління Національної поліції України в Харківській області, Управління патрульної поліції в Харківській області, Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Національного юридичного університету імені  Я. Мудрого та Харківського національного університету внутрішніх справ, а також представників суддівського корпусу.

В ході засідання обговорено найбільш резонансні дорожньо-транспортні пригоди, що трапилися на території області, умови експлуатації транспорту на дорогах, заходи, у тому числі профілактичні, вжиті правоохоронцями та органами місцевого самоврядування з метою дотримання ПДР усіма учасниками дорожнього руху, а також розглянули законопроекти щодо притягнення до відповідальності за порушення правил дорожнього руху та прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді України включити законопроекти реєстр. №№ 6240, 6240-1, 6240-2, 6278 до порядку денного шостої сесії.