Діяльність Комітету

Аудіо ВідеоФото

Медіа-архів

RSS
21 лютого 2017, 15:19 Комітет

21 лютого 2017 року відбулася зустріч Голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрія Кожем’якіна з Головою Консультативної Місії Європейського Союзу Кястутісом Ланчінскасом та представниками Місії радником зі зв’язків з Парламентом Аланом Скурбаті та спеціалістом з питань прокуратури, фінансів та організованої злочинності Сергієм Рибченко

В ході зустрічі сторони обговорили проекти законів України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо удосконалення механізмів забезпечення завдань кримінального провадження)» (реєстр. №5610 від 27.12.2016р.) та «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо удосконалення механізмів забезпечення завдань кримінального провадження)» (реєстр. № 5490 від 06.12.2016р.), які знаходяться на опрацюванні в Комітеті.  

Голова Комітету повідомив, що Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності на своєму засіданні 18 січня 2017 року розглянув проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо удосконалення механізмів забезпечення завдань кримінального провадження)» (реєстр. №5610) та прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект в першому читанні за основу.

В свою чергу, пан Ланчінскас поінформував учасників зустрічі про позицію Місії стосовно зазначеного законопроекту.

Сторони дійшли згоди, що висловлені зауваження та пропозиції можуть бути прийняті до уваги під час підготовки проекту Закону України до другого читання.