Діяльність Комітету

Аудіо ВідеоФото

Медіа-архів

RSS
08 листопада 2021, 11:53 Комітет

10 листопада 2021 року о 14.00 год. відбудеться круглий стіл на тему: «Протидія торгівлі людьми. Міжнародний досвід та сучасні тенденції»

        Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності повідомляє, що 10 листопада 2021 р. о 14.00 год. у залі засідань № 727,  вул. Садова, 3-А, м. Київ відбудеться круглий стіл на тему: «Протидія торгівлі людьми. Міжнародний досвід та сучасні тенденції», в ході якого заплановано обговорити:
       питання протидії торгівлі людьми з метою підвищення обізнаності суспільства про торгівлю людьми, актуалізації даного питання та ознайомлення із сучасними світовими тенденціями у  сфері боротьби із цим явищем та визначення шляхів його подолання в Україні;
обговорення проектів законів щодо протидії торгівлі людьми (реєстр. № 5134) та (реєстр. № 5134-1);
        шляхи об’єднання зусиль державного та громадського сектору задля подолання торгівлі людьми.
        В роботі круглого столу візьмуть участь народні депутати України, представники міністерств (відомств), правоохоронних органів, міжнародних та громадських організацій.
        Запропонована в роботі круглого столу кількість учасників заходу, з урахуванням введених в державі карантинних заходів, становитиме до 40 осіб.
  Окрім того, повідомляємо, що участь у даному заході можлива в режимі відеоконференції за допомогою платформи ZOOM.
       Додатково повідомляємо, що буде здійснюватися он-лайн трансляція круглого столу на You Tube сторінці Комітету, за посиланням:
https://www.youtube.com/channel/UCR2vmUxSIIB3xlySdiIODIg