Діяльність Комітету

Аудіо ВідеоФото

Медіа-архів

RSS
06 вересня 2023, 12:51 Комітет

31 серпня 2023 року відбулось позачергове засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності

На розгляд народних депутатів України – членів Комітету виносився ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:

 

1. Про проект Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та інших законодавчих актів України щодо удосконалення положень чинного законодавства в частині кримінальної відповідальності за скоєння військових кримінальних правопорушень пов’язаних із порушеннями правил експлуатації бойових чи спеціальних машин, виконання польотів чи підготовки до них, кораблеводіння» (реєстр. № 9325)

 

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у другому читанні та в цілому як Закон.

 

 

2. Про проект Закону «Про  внесення змін до Закону України "Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України" щодо вдосконалення порядку отримання, декларування та поводження з вогнепальною зброєю» (реєстр.  № 9538)

 

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу.

 

 

3. Про проекти Законів:

- про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення законодавства про захист економічної конкуренції (реєстр. № 5432)

 

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу.

 

 

- про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення законодавства про захист економічної конкуренції (реєстр. № 5432-1)

 

Рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні відхилити зазначений проект Закону.

 

4. Про проект Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо вдосконалення кримінальної відповідальності за зараження інфекційними хворобами або інфікування їх збудниками»  (реєстр. № 9398)

 

Розгляд зазначеного питання перенесено на одне з наступних засідань Комітету.