У період з 27 вересня по 02 жовтня 2021 року відбувся візит делегації Комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради України до Французької республіки.

Комітет
05 жовтня 2021, 09:53

До складу делегації Комітету увійшли перший заступник Голови Комітету Андрій Осадчук (політична Партія "ГОЛОС"), заступники Голови Комітету Галина Михайлюк (політична партія "СЛУГА НАРОДУ"), Максим Павлюк (політична партія "СЛУГА НАРОДУ") та Григорій Мамка (політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ").
Під час візиту було проведено ряд зустрічей, зокрема з керівництвом Генеральної дирекції Національної Жандармерії Французької Республіки, французькими сенаторами в Люксембурзькому палаці, керівником Департаменту континентальної Європи Міністерства закордонних справ Франції Фредеріком Мондоліні в Парижі, членами групи дружби Франція-Україна Сенату Франції, Міжнародної організації кримінальної поліції (Інтерпол) та ряд інших.
Також члени Комітету відвідали Сенат – верхню палату парламенту Франції та побували на його пленарному засіданні під час якого проходила година запитань до Уряду.

Окрім того, було проведено важливу зустріч із Надією Соллогуб - Головою Міжпарламентської групи дружби Сенату Франція–Україна, на якій обговорили питання щодо подальшої розбудови двосторонніх міжпарламентських зв’язків.
Члени Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності стали першою делегацією народних депутатів, що здійснила візит до штаб-квартири Інтерполу в м. Ліон, де були проведені робочі зустрічі з представниками Генерального секретаріату, Командно-координаційного центру, регіональних відомств і спеціалізованих підрозділів, які виявилися насиченими і ґрунтовними.
 Члени Комітету відвідали також Відомчу групу Національної жандармерії в м. Ліон, зокрема підрозділ GGD 69, оперативно-розвідувальний центр і службу юридичного супроводу.
Як зазначив керівник парламентської делегації Комітету правоохоронної діяльності перший заступник Голови Комітету Андрій Осадчук, проведення таких заходів сприятиме підняттю на новий рівень відносин між Україною та Францією та в практичному плані сприятиме отриманню позитивного досвіду роботи правоохоронних органів Франції